Vítejte na stránce o televizních seriálech!

Teta 7

Z Serial

Přejít na: navigace, hledání
Televizní seriál Teta
Postavy teta Hana, Max, Albert, Klára, vodník Alois, sluha Igor, vlkodlak Talbot, hrabě Drákula, bílá paní prateta Alžběta, ohnivý Sepp, Henry Frankenstein, lékárnice paní Karchová, kovář Schmied, kovářka Bertha, starostův syn Hans
Epizody Teta 1, Teta 2, Teta 3, Teta 4, Teta 5, Teta 6, Teta 7

Svatba je 7. a poslední část seriálu Teta.

Děj

Koná se svatba Alberta a Kláry. Starostův syn Hans se zamiluje do provazochodkyně a odjede s cirkusem. Vodník Alois najde svoji mořskou pannu Miriam. Ohnivý Sepp se dá dohromady s kovářkou. Vlkodlak Talbot se rozhodne vzdát se lidské podoby a stát se navždy vlkem a s vlčicí Cecilkou mají společně vlčata. Hrabě Drákula se stane zubařem a žije s lékárnicí.

Kovář vymýšlí další bombu a ukryje ji do svatebního dortu. Malý Max ji najde a odkopne směrem za prchajícím kovářem, ten se ukryje do podzemí k Teodorovi, strašidlu v brnění. Výbuch ho vymrští do vesmíru a stane se oběžnicí země, kam mu kovářka se Seppem musí vystřelovat jídlo. Zároveň zničí Teodora a je zlomena kletba nad Igorem a Bílou paní Alřbětou.

Malého Maxe lákají cirkusáci, aby s nimi odjel. Teta Hana ho nechce pustit a chce, aby odjel s ní a chodil do školy, ale Max se ukryje a všichni se bojí, že skutečně odjel s cirkusem. Baronka Hana se jde do hospody rozloučit s měšťany, ale když nastoupí do vlaku, vyskočí z jejího kufru Max a obejme ji jako svou vlastní matku.

Mezitím Henry von Frankenstein vyrobí nový objev, což je několik malých bytostí se sloní hlavou a spoustou světýlek na těle, se kterými přijíždí do Frankenstenova.

Osobní nástroje