Vítejte na stránce o televizních seriálech!

Teta 6

Z Serial

Přejít na: navigace, hledání
Televizní seriál Teta
Postavy teta Hana, Max, Albert, Klára, vodník Alois, sluha Igor, vlkodlak Talbot, hrabě Drákula, bílá paní prateta Alžběta, ohnivý Sepp, Henry Frankenstein, lékárnice paní Karchová, kovář Schmied, kovářka Bertha, starostův syn Hans
Epizody Teta 1, Teta 2, Teta 3, Teta 4, Teta 5, Teta 6, Teta 7

Automobil je 6. díl seriálu Teta.

Děj

Prokurátor hledá na zámku ukradený mozek a objeví Alberta, ale kam se poděl z jeho hlavy zip? Zmizel! Všichni se tomu diví. Baronka umí vysvětlit i tenhle zázrak: zip zmizel, když Albert pocítil co je to strach.

Malý Max chce vyřešit i další záhadu. Nočním zámkem následuje Seppa, aby odhalil tajemství Igora a Bílé paní.

Starosta ohlásí zasnoubení svého syna Hanse s Klárou, ale dívka se naléhání své matky brání. Albert se vydá do světa, aby na Kláru zapomněl, i když nic netuší o zásnubách ve městě.

Mezitím se obyvatelé města hodlají oslavit příjezd prvního automobilu. Do hry vstoupí ohnivý Sepp, který změní galantní jízdu na divokou honičku. Automobil se řítí ulicemi města a nahání občanům hrůzu. Albert v poslední chvíli pomůže Kláře a její matce. V dýmu se mladí lidé se opět setkají, Klára odpouští svému zachránci a společně se vydají na zámek.

Lékárnice pošle Hanse, aby její dceru zachránil z rukou příšery. Zásahem hraběte Drákuly se i ona brzy ocitne na zámku. Klára s Albertem marně čekají na její požehnání. Lékárnice je hluchá k dobře míněným slovům baronky Hany, chce získat čas, věří, že ji lidé z města přijdou vysvobodit. Zapůsobí na ni až barončina zpráva, že jediným dědicem zámku se stane Albert Frankenstein. Když měšťané konečně dorazí na zámek, lékárnice jim zvěstuje radostnou novinu, tedy že Klára brzy uzavře sňatek se zámeckým pánem Albertem.

Osobní nástroje