Vítejte na stránce o televizních seriálech!

Owen

Z Serial

Přejít na: navigace, hledání
Televizní seriál Chirurgové
Epizody a titulky: 1. série, 2. série, 3. série, 4. série, 5. série, 6. série, 7. série, 8. série
Hlavní postavy: Meredith, Cristina, Izzie, Alex, George
Vedlejší postavy: Derek, Preston, Miranda, Richard, Addison, Denny, Finn, Mark, Callie, Lexie, Erica, Owen, Arizona, Teddy, April, Avery

Owen je postava amerického seriálu Chirurgové, vystupuje pod jménem Owen Hunt, hraje ho Kevin McKidd v českém znění Tomáš Juřička.

Owen Hunt přichází do nemocnice Seattle Grace v 5.sérii na úrazové oddělení poté, co se vrátil z Iráku. Služba vojenského lékaře v drsných válečných podmínkách v něm zanechala nejen netradiční lékařské metody, ale také posttraumatický stres, se kterým mu pomáhá vyrovnat se Cristina. Po rozchodu s Prestonem Burkem byla sama a nový sympatický chirurg jí imponuje. Owen pozve do nemocnice svoji kamarádku Teddy Altmanovou, která se stane novým šéfem kardiochirurgie. Cristina je šťastná, že je v nemocnici opět špičkový kardiochirurg, ale zároveň se obává o svůj nový vztah, protože Teddy je do Owena zamilovaná. Všechno nakonec dobře dopadne pro Cristinu, v 7.sérii se Owen a Cristina vezmou. Owen se dokonce stane šéfem celého chirurgického oddělení.


Galerie fotek

Osobní nástroje