Vítejte na stránce o televizních seriálech!

Kuroshitsuji 9

Z Serial

Přejít na: navigace, hledání
Televizní seriál Kuroshitsuji
Postavy Hlavní Sebastian Michaelis, Ciel Phantomhive
Služebnictvo Bardroy, Finnian, Maylene, Tanaka
Šlechta Madame Red, Elizabeth Middleford
Epizody 1. série 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24

Jeho sluha, fantóm je 9. díl seriálu Kuroshitsuji.

Děj

Ciel získal starý fotografický přístroj, který vymyslel Talbot, podle legendy, když se vyfotí nějaká osoba, na snímku se zobrazí i s někým, kdo byl dané osobě nejbližší, ale z tohoto světa, protože například zemřel. Ciel přikáže služebníkům, aby vyfotografovali Sebastiana, ale ten jejich snahám snadno uniká, zatímco zvládá odvést svou vlastní práci. Navíc všem přikáže, aby odklidili pekelného psa ze zahrady, protože má přijít na návštěvu Paul Jones z Britské obchodní společnosti. Po celou dobu obchodního setkání vystupuje Tanaka v roli ředitele rodinné firmy a tak aby se Paul Jones příliš nevyptával, zahltí ho Sebastian informacemi o plánované expanzi firmy Phantomhive. Na konci setkání mu odmítne pózovat pro fotografii.

Ciel riskuje vlastní život, aby ho Sebastian musel zachránit a při té příležitosti se ho pokusí vyfotografovat tentokrát Lau. Sebastian ovšem o celé léčce ví a řekne mladému pánovi, že by mu prostě bývalo stačilo přikázat, aby fotografii pořídil, protože každý příkaz okamžitě vykoná.

Nakonec Ciel usne v křesle své pracovny a Sebastian ho přitom vyfotografuje, za oknem ještě vykukuje Pluto. Na fotografii je navíc zobrazen Sebastian, což pobaví a zmate ostatní služebníky. Sebastian složí poklonu, protože je poctěn, že Ciel si váží nejvíce jeho, kdo není z tohoto světa.

Obrázky

Osobní nástroje