Vítejte na stránce o televizních seriálech!

Kuroshitsuji 3

Z Serial

Přejít na: navigace, hledání
Televizní seriál Kuroshitsuji
Postavy Hlavní Sebastian Michaelis, Ciel Phantomhive
Služebnictvo Bardroy, Finnian, Maylene, Tanaka
Šlechta Madame Red, Elizabeth Middleford
Epizody 1. série 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24

Jeho sluha, všemocný je 3. díl seriálu Kuroshitsuji.

Děj

Grell Sutcliff se má u Sebastiana učit být dobrým sluhou, to mu přikázala Madame Red. Tanaka prozradí, že panství Phantomhive před třemi roky zcela vyhořelo a Cielovy rodiče při požáru zemřely.

Na návštěvu přijede Elizabeth Middlefordová, Cielova snoubenka. Všechny panství převlékne do kostýmů a ozdobí mašlemi, aby byli roztomilí. Večer chce uspořádat bál, ale Ciel s ní nechce tancovat. Sebastien přesvědčí Ciela, že se musí naučit tančit, aby si zachoval společenskou tvář a sám se nabídne, že ho naučí tančit vídeňský valčík. Elizabeth v hádce rozbije Cielův rodinný prsten, protože mu na bál vybrala jiný, ale zaskočí ji, když si uvědomí jakou měl pro něj rodinný prsten hodnotu. Ale Ciel prohlásí, že je hlava rodu i bez prstenu a vyhodí ho oknem ven do zahrady. Pak požádá Elizabeth o tanec.

Později večer Sebastian vrátí Cielovi jeho prsten neporušený a Ciel přemýšlí nad tím, kolik generací ho nosilo a kolik lidí už s ním umíralo. Požádá Sebastiana, aby zůstal u jeho postele, dokud neusne, ale ten se mu jen vysměje, že mu ukazuje své slabé stránky.

Obrázky

Osobní nástroje