Vítejte na stránce o televizních seriálech!

Kuroshitsuji 1

Z Serial

Přejít na: navigace, hledání
Televizní seriál Kuroshitsuji
Postavy Hlavní Sebastian Michaelis, Ciel Phantomhive
Služebnictvo Bardroy, Finnian, Maylene, Tanaka
Šlechta Madame Red, Elizabeth Middleford
Epizody 1. série 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24

Jeho sluha, nadaný je první díl seriálu Kuroshitsuji.

Děj

Sluha Sebastian Michaelis probouzí svého pána, hrabě Ciel Phantomhive, zve ho snídani a informuje ho, že dnes přijde na návštěvu Damian, což je vedoucí firmy Funtom Company, kterou vlastní Ciel. Sebastian rozdělí úkoly mezi ostatní služebnictvo: Baldroy bude vařit, Finnian se postará o zahradu a Maylene uklidí. Jejich práce je ovšem katastrofa, Baldroy připálí maso, Finnian zničí celou zahradu postřikem a Maylene rozbije všechen čínský porcelán.

Aby Sebastian napravil vzniklý zmatek, vymyslí nový plán a všem rychle přidělí nové úkoly. Zahradu přepracují na japonskou zenovou zahradu, což je jen kamení a písek, jako večeře se podává hovězí donburi, což jsou plátky syrového masa. Damian je nadšen a ohromen Sebastianovými schopnostmi.

Ciel hraje s Damianem hru, ve které Damian prohraje, jeho postava nejdřív přijde o nohy a poté je upálena. Damian osamotě zatelefonuje svým komplicům a informuje je, že továrnu prodal a chce z Ciela podvodně vylákat další peníze, prý na platy dělníků. Když se chce vrátit zpátky do haly, přihodí se mu přesně to samé, co jeho postavě ve hře ‒ zlomí si nohu a Sebastian ho zavře do trouby, kde se peče dezert. Nakonec se mu podaří odbelhat z panství a Ciel se Sebastianem se mu smějí.

Obrázky

Osobní nástroje