Vítejte na stránce o televizních seriálech!

Addison

Z Serial

Přejít na: navigace, hledání
Televizní seriál Chirurgové
Epizody a titulky: 1. série, 2. série, 3. série, 4. série, 5. série, 6. série, 7. série, 8. série
Hlavní postavy: Meredith, Cristina, Izzie, Alex, George
Vedlejší postavy: Derek, Preston, Miranda, Richard, Addison, Denny, Finn, Mark, Callie, Lexie, Erica, Owen, Arizona, Teddy, April, Avery

Addison je postava amerického seriálu Chirurgové. Celým jménem se jmenuje Addison Adrienne Forbes Montgomery, na začátku seriálu byla vdaná za Dr. Dereka Shepherda, takže vystupovala pod jménem Addison Montgomery-Shepherd, hraje ji herečka Kate Walsh, v českém znění Miroslava Součková.

Addison se nečekaně objeví na konci 1.série, což nemálo překvapí Meredith, která netušila, že její MacVysněný Derek je ženatý. Jejich začínající vztah je tímto příjezdem narušen a Derek musí volit mezi nevěrnou manželkou a novou láskou. Addison je specialistka na neonatální chirurgii a Richard Webber jí nabídne stálé místo v nemocnici Seattle Grace. Derek je tím nejprve rozezlen, ale pak se na čas k Addison vrátí. Meredith čekají při spolupráci s Addison horké chvilky, ale slepované manželství nakonec nevydrží a skončí rozvodem. V dalších sériích už Addison nedostává tolik prostoru, ze seriálu odchází a objeví se později už jen v některých epizodách.

Galerie fotek

Osobní nástroje